شکسته شدن رکورد تولید میلگرد در کارخانه فولاد آناهیتا گیلان

شکسته شدن رکورد تولید میلگرد در کارخانه فولاد آناهیتا گیلان

مدیرعامل شرکت فولاد آناهیتا گیلان در روز گذشته با انتشار بیانیه ای خبر از شکسته شدن رکورد تولید میلگرد در این کارخانه داد. به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد آناهیتا گیلان، در روز گذشته مدیرعامل محترم شرکت فولاد آناهیتا گیلان جناب آقای حاج کریم سلیمی با انتشار پیام تبریکی خبر از ثبت رکورد جدید تولید در این کارخانه داد.

مدیرعامل شرکت فولاد آناهیتا گیلان ضمن تبریک به تمامی مدیران، سرپرستان و کارکنان کوشای مجتمع فولاد آناهیتا گیلان خصوصا مدیر محترم کارخانه آقای مهندس هویدا، اعلام نمود وجود نیروهای جوان، دانش فنی بومی، مصرف بهینه منابع انسانی و انرژی باعث شده تا در اردیبهشت ماه سال 1397 بار دیگر شاهد ارتقا رکورد تولید محصول باشیم. حاج کریم سلیمی مدیرعامل شرکت فولاد آناهیتا گیلان  با اشاره به موفقیت‌های حاصل شده در ابتدای سال 97 این اتفاق را مرهون به نتیجه رسیدن تلاش مدیران و کارکنان دانست.

وی در پایان تصریح کرد: موفقیت‌های حاصل شده در سال جدید نوید بخش آغاز سالی پر از موفقیت برای فولاد آناهیتا گیلان و صنعت فولاد کشور است و با به ثمر رسیدن طرح‌ توسعه ذوب و ریخته گری درفک شمال در سال جاری این موفقیت‌ها بیشتر نیز خواهد شد.

مدیرکارخانه شرکت فولاد آناهیتا گیلان نیز، با بیان این که انگیزه بالای همکاران برای رسیدن به حداکثر ظرفیت و تعهد آن ها به ارتقای تولید و برنامه ریزی های دقیق انجام شده، عامل اصلی حصول این موفقیت است، افزود: تامین به موقع مواد اولیه، تجهیزات و ملزومات تولید و نیز بهسازی صورت گرفته از علل موثر بر دست یابی به این رکورد بوده است.

مهندس سجاد هویدا مدیرکارخانه شرکت فولاد آناهیتا گیلان با قدردانی از همت و همدلی همکاران گفت: پشتیبانی و تمهیدات معاون بهره برداری و نیز عملکرد خوب همکاران مان در واحد های مختلف فنی و پشتیبانی همچون معاونت بازرگانی با بهبود تامین مواد اولیه و قطعات یدکی مورد نیاز علاوه بر همت و سختکوشی قابل تقدیر سایر کارکنان مجموعه فولاد آناهیتا گیلان با کاهش توقفات اضطراری، نقش اساسی در کسب این موفقیت های داشته اند را از جمله دیگر عوامل کسب رکورد فوق دانست. وی اظهارداشت: دستیابی به این رکورد تولیدی مرهون تلاش، همدلی و مسئولیت پذیری تمامی همکاران و دقت عمل واحدهای مختلف بوده است .

کارکنان پرتلاش شرکت فولاد آناهیتا گیلان با افزایش بهره وری و استفاده بهینه از تجهیزات در ابتدای سال 97 با شکست رکورد تولید دو سال گذشته خود، رکورد جدیدی را به ثبت رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *